Aprilia Tuono V4
Tour 1100 R APRC ABS | MARGE | € 12.999
| Merk | Aprilia |
|---|---|
| Model | TUONO V4 |
| Bouwjaar | 10 feb 2020 |
| Type | Tour 1100 R APRC ABS | MARGE | € 12.999 |
| Km. stand | 17331 km |
| Kenteken | 52-MV-NG |
| Carrosserie | Tour |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
|
Btw/marge |
Marge |
| Massa | 202 kg |
| Vermogen motor (kW) | 129 kW |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Cilinderinhoud | 1077 cc |
Dealernaam
Arvlad BV
Adres
Botsholsedwarsweg 4
Postcode
3646AK
Plaats
Waverveen
| Merk | Aprilia |
|---|---|
| Model | TUONO V4 |
| Bouwjaar | 10 feb 2020 |
| Type | Tour 1100 R APRC ABS | MARGE | € 12.999 |
| Km. stand | 17331 km |
| Kenteken | 52-MV-NG |
| Carrosserie | Tour |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
|
Btw/marge |
Marge |
| Massa | 202 kg |
| Vermogen motor (kW) | 129 kW |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Cilinderinhoud | 1077 cc |
Dealernaam
Arvlad BV
Adres
Botsholsedwarsweg 4
Postcode
3646AK
Plaats
Waverveen