Alfa Romeo Junior
Elettrica Speciale 54 kWh | Techno Pack | "Brera Red" | 18"
| Merk | Alfa Romeo |
|---|---|
| Model | Junior |
| Bouwjaar | 29 aug 2024 |
| Type | Elettrica Speciale 54 kWh | Techno Pack | "Brera Red" | 18" |
| Km. stand | 3848 km |
| Kenteken | JZJ-66-H |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | SUV |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Rood |
| APK bij aflevering | Ja |
| Massa | 1520 kg |
| Vermogen motor (kW) | 115 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Bekleding | Half leder / stof |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 150 km/u |
Dealernaam
Zeeuw Automotive
Adres
Ohmstraat 1
Postcode
3335LT
Plaats
Zwijndrecht
| Merk | Alfa Romeo |
|---|---|
| Model | Junior |
| Bouwjaar | 29 aug 2024 |
| Type | Elettrica Speciale 54 kWh | Techno Pack | "Brera Red" | 18" |
| Km. stand | 3848 km |
| Kenteken | JZJ-66-H |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | SUV |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Rood |
| APK bij aflevering | Ja |
| Massa | 1520 kg |
| Vermogen motor (kW) | 115 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Bekleding | Half leder / stof |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 150 km/u |
Dealernaam
Zeeuw Automotive
Adres
Ohmstraat 1
Postcode
3335LT
Plaats
Zwijndrecht