Abarth 500e
Turismo Cabrio EV 42kWh 155pk
| Merk | Abarth |
|---|---|
| Model | 500E |
| Bouwjaar | 28 apr 2026 |
| Type | Turismo Cabrio EV 42kWh 155pk |
| Km. stand | 10 km |
| Kenteken | KGX-26-S |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | Cabriolet |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Wit |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1335 kg |
| Vermogen motor (kW) | 114 kW |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Bekleding | Half leder / alcantara |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 155 km/u |
Dealernaam
Mulder Van Mill Dordrecht
Adres
Laan der Verenigde Naties 111
Postcode
3316AK
Plaats
Dordrecht
| Merk | Abarth |
|---|---|
| Model | 500E |
| Bouwjaar | 28 apr 2026 |
| Type | Turismo Cabrio EV 42kWh 155pk |
| Km. stand | 10 km |
| Kenteken | KGX-26-S |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | Cabriolet |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Wit |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1335 kg |
| Vermogen motor (kW) | 114 kW |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Bekleding | Half leder / alcantara |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 155 km/u |
Dealernaam
Mulder Van Mill Dordrecht
Adres
Laan der Verenigde Naties 111
Postcode
3316AK
Plaats
Dordrecht