Abarth 500
595 1.4 T-Jet Abarth Competizione | Sabelt | 1e Eig | NIEUWSTAAT! | All Black!
| Merk | Abarth |
|---|---|
| Model | 500 |
| Bouwjaar | 9 jan 2020 |
| Type | 595 1.4 T-Jet Abarth Competizione | Sabelt | 1e Eig | NIEUWSTAAT! | All Black! |
| Km. stand | 22603 km |
| Kenteken | Onbekend |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | Hatchback |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
|
Btw/marge |
Marge |
| Kleur | Rood |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1045 kg |
| Vermogen motor (kW) | 132 kW |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Gemiddeld verbruik | 6,0 l/100km |
| Cilinderinhoud | 1368 cc |
| Bekleding | Alcantara |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 225 km/u |
Dealernaam
Klomp Cars
Adres
Hullerweg 107
Postcode
8071RN
Plaats
Nunspeet
| Merk | Abarth |
|---|---|
| Model | 500 |
| Bouwjaar | 9 jan 2020 |
| Type | 595 1.4 T-Jet Abarth Competizione | Sabelt | 1e Eig | NIEUWSTAAT! | All Black! |
| Km. stand | 22603 km |
| Kenteken | Onbekend |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | Hatchback |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
|
Btw/marge |
Marge |
| Kleur | Rood |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1045 kg |
| Vermogen motor (kW) | 132 kW |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Gemiddeld verbruik | 6,0 l/100km |
| Cilinderinhoud | 1368 cc |
| Bekleding | Alcantara |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 225 km/u |
Dealernaam
Klomp Cars
Adres
Hullerweg 107
Postcode
8071RN
Plaats
Nunspeet