Vespa GTS
310 Super Sport MY 2026 HPE EURO5+ | 4 JAAR FABRIEKSGARANTIE | OFFICIËLE VESPA DEALER | SUPER-DEAL |
| Merk | Vespa |
|---|---|
| Model | GTS |
| Bouwjaar | 1 mei 2026 |
| Type | 310 Super Sport MY 2026 HPE EURO5+ | 4 JAAR FABRIEKSGARANTIE | OFFICIËLE VESPA DEALER | SUPER-DEAL | |
| Km. stand | 1 km |
| Kenteken | Onbekend |
| Carrosserie | Motorscooter |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Massa | 163 kg |
| Vermogen motor (kW) | 18 kW |
| Cilinderinhoud | 310 cc |
| Topsnelheid | 127 km/u |
Dealernaam
Perry Scooters
Adres
Gedempte Oude Gracht 112
Postcode
2011GW
Plaats
Haarlem
| Merk | Vespa |
|---|---|
| Model | GTS |
| Bouwjaar | 1 mei 2026 |
| Type | 310 Super Sport MY 2026 HPE EURO5+ | 4 JAAR FABRIEKSGARANTIE | OFFICIËLE VESPA DEALER | SUPER-DEAL | |
| Km. stand | 1 km |
| Kenteken | Onbekend |
| Carrosserie | Motorscooter |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Massa | 163 kg |
| Vermogen motor (kW) | 18 kW |
| Cilinderinhoud | 310 cc |
| Topsnelheid | 127 km/u |
Dealernaam
Perry Scooters
Adres
Gedempte Oude Gracht 112
Postcode
2011GW
Plaats
Haarlem