Toyota C HR
1.8 Hybrid Executive Ultimate
| Bouwjaar | 5 sep 2019 |
|---|---|
| Type | 1.8 Hybrid Executive Ultimate |
| Km. stand | 95597 km |
| Kenteken | P-485-KX |
| Massa | 1395 kg |
| Vermogen motor (kW) | 90 kW |
| Gemiddeld verbruik | 3,8 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6d-TEMP |
| Verbruik stad | 3,4 l/100km |
| Verbruik snelweg | 4,0 l/100km |
| Cilinderinhoud | 1798 cc |
| Bekleding | Half leder / stof |
| Topsnelheid | 170 km/u |
| CO2-emissie | 86 g/km |
Dealernaam
Automobielbedrijf Kooijman Vianen B.V.
Adres
Stuartweg 5
Postcode
4131NH
Plaats
Vianen
| Bouwjaar | 5 sep 2019 |
|---|---|
| Type | 1.8 Hybrid Executive Ultimate |
| Km. stand | 95597 km |
| Kenteken | P-485-KX |
| Massa | 1395 kg |
| Vermogen motor (kW) | 90 kW |
| Gemiddeld verbruik | 3,8 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6d-TEMP |
| Verbruik stad | 3,4 l/100km |
| Verbruik snelweg | 4,0 l/100km |
| Cilinderinhoud | 1798 cc |
| Bekleding | Half leder / stof |
| Topsnelheid | 170 km/u |
| CO2-emissie | 86 g/km |
Dealernaam
Automobielbedrijf Kooijman Vianen B.V.
Adres
Stuartweg 5
Postcode
4131NH
Plaats
Vianen