Suzuki Baleno
1.0 112PK Boosterjet High Executive
| Merk | Suzuki |
|---|---|
| Model | Baleno |
| Bouwjaar | 30 nov 2017 |
| Type | 1.0 112PK Boosterjet High Executive |
| Km. stand | 86919 km |
| Kenteken | RH-962-X |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | Hatchback |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
|
Btw/marge |
Marge |
| Kleur | Grijs |
| APK bij aflevering | Ja |
| Massa | 880 kg |
| Vermogen motor (kW) | 82 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Gemiddeld verbruik | 4,4 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6 |
| Verbruik stad | 5,4 l/100km |
| Verbruik snelweg | 3,9 l/100km |
| Cilinderinhoud | 998 cc |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 200 km/u |
| CO2-emissie | 103 g/km |
Dealernaam
Garage Henny Veenings
Adres
Vlasblomweg 18
Postcode
1521PW
Plaats
Wormerveer
| Merk | Suzuki |
|---|---|
| Model | Baleno |
| Bouwjaar | 30 nov 2017 |
| Type | 1.0 112PK Boosterjet High Executive |
| Km. stand | 86919 km |
| Kenteken | RH-962-X |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | Hatchback |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
|
Btw/marge |
Marge |
| Kleur | Grijs |
| APK bij aflevering | Ja |
| Massa | 880 kg |
| Vermogen motor (kW) | 82 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Gemiddeld verbruik | 4,4 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6 |
| Verbruik stad | 5,4 l/100km |
| Verbruik snelweg | 3,9 l/100km |
| Cilinderinhoud | 998 cc |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 200 km/u |
| CO2-emissie | 103 g/km |
Dealernaam
Garage Henny Veenings
Adres
Vlasblomweg 18
Postcode
1521PW
Plaats
Wormerveer