SsangYong Tivoli
1.5T 163pk Fizz Airco / Nav / Gar tot 03-02-27
| Merk | SsangYong |
|---|---|
| Model | Tivoli |
| Bouwjaar | 3 feb 2022 |
| Type | 1.5T 163pk Fizz Airco / Nav / Gar tot 03-02-27 |
| Km. stand | 57958 km |
| Kenteken | Onbekend |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | Hatchback |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
|
Btw/marge |
Marge |
| Kleur | Blauw |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1275 kg |
| Vermogen motor (kW) | 121 kW |
| Cilinderinhoud | 1500 cc |
Dealernaam
Koenen Autobedrijf BV
Adres
Voltaweg 5
Postcode
6101XK
Plaats
Echt
| Merk | SsangYong |
|---|---|
| Model | Tivoli |
| Bouwjaar | 3 feb 2022 |
| Type | 1.5T 163pk Fizz Airco / Nav / Gar tot 03-02-27 |
| Km. stand | 57958 km |
| Kenteken | Onbekend |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | Hatchback |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
|
Btw/marge |
Marge |
| Kleur | Blauw |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1275 kg |
| Vermogen motor (kW) | 121 kW |
| Cilinderinhoud | 1500 cc |
Dealernaam
Koenen Autobedrijf BV
Adres
Voltaweg 5
Postcode
6101XK
Plaats
Echt