Moto Guzzi V9
Bobber A2 Nette en complete motor
| Merk | Moto Guzzi |
|---|---|
| Model | V9 |
| Bouwjaar | 4 apr 2016 |
| Type | Bobber A2 Nette en complete motor |
| Km. stand | 26771 km |
| Kenteken | 42-MR-LP |
| Carrosserie | Chopper |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
|
Btw/marge |
Marge |
| Kleur | Zwart |
| Massa | 203 kg |
| Vermogen motor (kW) | 30 kW |
| Cilinderinhoud | 853 cc |
Dealernaam
Witteveen Motoren
Adres
Zwinweg 8
Postcode
4436NB
Plaats
Oudelande
| Merk | Moto Guzzi |
|---|---|
| Model | V9 |
| Bouwjaar | 4 apr 2016 |
| Type | Bobber A2 Nette en complete motor |
| Km. stand | 26771 km |
| Kenteken | 42-MR-LP |
| Carrosserie | Chopper |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
|
Btw/marge |
Marge |
| Kleur | Zwart |
| Massa | 203 kg |
| Vermogen motor (kW) | 30 kW |
| Cilinderinhoud | 853 cc |
Dealernaam
Witteveen Motoren
Adres
Zwinweg 8
Postcode
4436NB
Plaats
Oudelande