Morgan Plus 4
2.0 2-seater
| Merk | Morgan |
|---|---|
| Model | Plus 4 |
| Bouwjaar | 15 mrt 2019 |
| Type | 2.0 2-seater |
| Km. stand | 30131 km |
| Kenteken | GSK-25-V |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | Cabriolet |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
|
Btw/marge |
Marge |
| Kleur | Groen |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 833 kg |
| Vermogen motor (kW) | 115 kW |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Gemiddeld verbruik | 9,1 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6d-TEMP |
| Verbruik stad | 9,8 l/100km |
| Verbruik snelweg | 5,5 l/100km |
| Cilinderinhoud | 1999 cc |
| Bekleding | Leder |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 189 km/u |
| CO2-emissie | 206 g/km |
Dealernaam
Excellence Cars
Adres
De Roef 1
Postcode
9206AK
Plaats
Drachten
| Merk | Morgan |
|---|---|
| Model | Plus 4 |
| Bouwjaar | 15 mrt 2019 |
| Type | 2.0 2-seater |
| Km. stand | 30131 km |
| Kenteken | GSK-25-V |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | Cabriolet |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
|
Btw/marge |
Marge |
| Kleur | Groen |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 833 kg |
| Vermogen motor (kW) | 115 kW |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Gemiddeld verbruik | 9,1 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6d-TEMP |
| Verbruik stad | 9,8 l/100km |
| Verbruik snelweg | 5,5 l/100km |
| Cilinderinhoud | 1999 cc |
| Bekleding | Leder |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 189 km/u |
| CO2-emissie | 206 g/km |
Dealernaam
Excellence Cars
Adres
De Roef 1
Postcode
9206AK
Plaats
Drachten