Mazda 6
2.5 SkyActiv-G 192 GT-M AUT BOSE /Head-Up/ACC/Camera/Keyless/LED/Leer
| Merk | Mazda |
|---|---|
| Model | 6 |
| Bouwjaar | 5 mrt 2018 |
| Type | 2.5 SkyActiv-G 192 GT-M AUT BOSE /Head-Up/ACC/Camera/Keyless/LED/Leer |
| Km. stand | 117692 km |
| Kenteken | KHR-11-D |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | Sedan |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Marge |
| Kleur | Grijs |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1345 kg |
| Vermogen motor (kW) | 141 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Gemiddeld verbruik | 6,3 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6 |
| Cilinderinhoud | 2488 cc |
| Bekleding | Leder |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 223 km/u |
| CO2-emissie | 148 g/km |
Dealernaam
Occasion Center Almelo
Adres
George Breitnerstraat 7
Postcode
7606HG
Plaats
Almelo
| Merk | Mazda |
|---|---|
| Model | 6 |
| Bouwjaar | 5 mrt 2018 |
| Type | 2.5 SkyActiv-G 192 GT-M AUT BOSE /Head-Up/ACC/Camera/Keyless/LED/Leer |
| Km. stand | 117692 km |
| Kenteken | KHR-11-D |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | Sedan |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Marge |
| Kleur | Grijs |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1345 kg |
| Vermogen motor (kW) | 141 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Gemiddeld verbruik | 6,3 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6 |
| Cilinderinhoud | 2488 cc |
| Bekleding | Leder |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 223 km/u |
| CO2-emissie | 148 g/km |
Dealernaam
Occasion Center Almelo
Adres
George Breitnerstraat 7
Postcode
7606HG
Plaats
Almelo