Lexus CT
200h
| Bouwjaar | 24 mei 2017 |
|---|---|
| Type | 200h |
| Km. stand | 167297 km |
| Kenteken | NX-301-D |
| Massa | 1345 kg |
| Vermogen motor (kW) | 100 kW |
| Gemiddeld verbruik | 3,6 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6 |
| Verbruik stad | 3,6 l/100km |
| Verbruik snelweg | 3,5 l/100km |
| Cilinderinhoud | 1798 cc |
| Bekleding | Leder |
| Topsnelheid | 180 km/u |
| CO2-emissie | 82 g/km |
Dealernaam
Automobielbedrijf Kooijman Vianen B.V.
Adres
Stuartweg 5
Postcode
4131NH
Plaats
Vianen
| Bouwjaar | 24 mei 2017 |
|---|---|
| Type | 200h |
| Km. stand | 167297 km |
| Kenteken | NX-301-D |
| Massa | 1345 kg |
| Vermogen motor (kW) | 100 kW |
| Gemiddeld verbruik | 3,6 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6 |
| Verbruik stad | 3,6 l/100km |
| Verbruik snelweg | 3,5 l/100km |
| Cilinderinhoud | 1798 cc |
| Bekleding | Leder |
| Topsnelheid | 180 km/u |
| CO2-emissie | 82 g/km |
Dealernaam
Automobielbedrijf Kooijman Vianen B.V.
Adres
Stuartweg 5
Postcode
4131NH
Plaats
Vianen