Kia Ceed
1.4 T-GDi ExecutiveLine
| Bouwjaar | 16 jul 2018 |
|---|---|
| Type | 1.4 T-GDi ExecutiveLine |
| Km. stand | 158785 km |
| Kenteken | TF-401-J |
| Massa | 1215 kg |
| Vermogen motor (kW) | 103 kW |
| Gemiddeld verbruik | 5,9 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6d-TEMP |
| Verbruik stad | 7,5 l/100km |
| Verbruik snelweg | 5,0 l/100km |
| Cilinderinhoud | 1353 cc |
| Bekleding | Leder |
| Topsnelheid | 210 km/u |
| CO2-emissie | 135 g/km |
Dealernaam
Automobielbedrijf Kooijman Vianen B.V.
Adres
Stuartweg 5
Postcode
4131NH
Plaats
Vianen
| Bouwjaar | 16 jul 2018 |
|---|---|
| Type | 1.4 T-GDi ExecutiveLine |
| Km. stand | 158785 km |
| Kenteken | TF-401-J |
| Massa | 1215 kg |
| Vermogen motor (kW) | 103 kW |
| Gemiddeld verbruik | 5,9 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6d-TEMP |
| Verbruik stad | 7,5 l/100km |
| Verbruik snelweg | 5,0 l/100km |
| Cilinderinhoud | 1353 cc |
| Bekleding | Leder |
| Topsnelheid | 210 km/u |
| CO2-emissie | 135 g/km |
Dealernaam
Automobielbedrijf Kooijman Vianen B.V.
Adres
Stuartweg 5
Postcode
4131NH
Plaats
Vianen