Isuzu D Max
EV V-Cross Dubbele Cabine 3500 Kg trekvermogen
| Merk | Isuzu |
|---|---|
| Model | D Max |
| Bouwjaar | 1 jan 2026 |
| Type | EV V-Cross Dubbele Cabine 3500 Kg trekvermogen |
| Km. stand | 50 km |
| Kenteken | DMAX4540 |
| Type auto | Bedrijfsauto |
| Carrosserie | Pick-Up |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Wit |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 2320 kg |
| Vermogen motor (kW) | 149 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Bekleding | Leder |
| Topsnelheid | 130 km/u |
Dealernaam
Zeeuw Automotive Spijkenisse
Adres
Edisonweg 9
Postcode
3208KB
Plaats
Spijkenisse
| Merk | Isuzu |
|---|---|
| Model | D Max |
| Bouwjaar | 1 jan 2026 |
| Type | EV V-Cross Dubbele Cabine 3500 Kg trekvermogen |
| Km. stand | 50 km |
| Kenteken | DMAX4540 |
| Type auto | Bedrijfsauto |
| Carrosserie | Pick-Up |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Wit |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 2320 kg |
| Vermogen motor (kW) | 149 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Bekleding | Leder |
| Topsnelheid | 130 km/u |
Dealernaam
Zeeuw Automotive Spijkenisse
Adres
Edisonweg 9
Postcode
3208KB
Plaats
Spijkenisse