Ford Ranger
3.0 Double Cab EcoBoost Raptor
| Bouwjaar | 3 jan 2024 |
|---|---|
| Type | 3.0 Double Cab EcoBoost Raptor |
| Km. stand | 15085 km |
| Kenteken | VZG-19-J |
| Massa | 2302 kg |
| Vermogen motor (kW) | 214 kW |
| Gemiddeld verbruik | 13,8 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6d-TEMP |
| Cilinderinhoud | 2956 cc |
| Bekleding | Leder |
| CO2-emissie | 315 g/km |
Dealernaam
Ford Sutherland Sneek
Adres
Kolenbranderstraat 5b
Postcode
8601VC
Plaats
Sneek
| Bouwjaar | 3 jan 2024 |
|---|---|
| Type | 3.0 Double Cab EcoBoost Raptor |
| Km. stand | 15085 km |
| Kenteken | VZG-19-J |
| Massa | 2302 kg |
| Vermogen motor (kW) | 214 kW |
| Gemiddeld verbruik | 13,8 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6d-TEMP |
| Cilinderinhoud | 2956 cc |
| Bekleding | Leder |
| CO2-emissie | 315 g/km |
Dealernaam
Ford Sutherland Sneek
Adres
Kolenbranderstraat 5b
Postcode
8601VC
Plaats
Sneek