Fiat 124 Spider
1.4 MultiAir Turbo Lusso. Wij zijn altijd de goedkoopste met de beste Vakgarage service.
| Merk | Fiat |
|---|---|
| Model | 124 Spider |
| Bouwjaar | 28 feb 2017 |
| Type | 1.4 MultiAir Turbo Lusso. Wij zijn altijd de goedkoopste met de beste Vakgarage service. |
| Km. stand | 50223 km |
| Kenteken | X-594-RJ |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | Cabriolet |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Marge |
| Kleur | Zwart |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1098 kg |
| Vermogen motor (kW) | 103 kW |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Gemiddeld verbruik | 7,0 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6 |
| Verbruik stad | 8,5 l/100km |
| Verbruik snelweg | 5,1 l/100km |
| Cilinderinhoud | 1368 cc |
| Bekleding | Stof |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 215 km/u |
| CO2-emissie | 165 g/km |
Dealernaam
Autohuis Kommerin
Adres
Nieuw-Loosdrechtsedijk 167
Postcode
1231KS
Plaats
Loosdrecht
| Merk | Fiat |
|---|---|
| Model | 124 Spider |
| Bouwjaar | 28 feb 2017 |
| Type | 1.4 MultiAir Turbo Lusso. Wij zijn altijd de goedkoopste met de beste Vakgarage service. |
| Km. stand | 50223 km |
| Kenteken | X-594-RJ |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | Cabriolet |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Marge |
| Kleur | Zwart |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1098 kg |
| Vermogen motor (kW) | 103 kW |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Gemiddeld verbruik | 7,0 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6 |
| Verbruik stad | 8,5 l/100km |
| Verbruik snelweg | 5,1 l/100km |
| Cilinderinhoud | 1368 cc |
| Bekleding | Stof |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 215 km/u |
| CO2-emissie | 165 g/km |
Dealernaam
Autohuis Kommerin
Adres
Nieuw-Loosdrechtsedijk 167
Postcode
1231KS
Plaats
Loosdrecht