Dodge Ram Pick Up
Pickup 5.7i V8 4x4 Aut. Limited LPG / PANO / LUCHTVERING / GRIJS KENTEK
| Merk | Dodge |
|---|---|
| Model | Ram Pick Up |
| Bouwjaar | 1 jan 2023 |
| Type | Pickup 5.7i V8 4x4 Aut. Limited LPG / PANO / LUCHTVERING / GRIJS KENTEK |
| Km. stand | 73404 km |
| Kenteken | VRX-17-V |
| Type auto | Bedrijfsauto |
| Carrosserie | Open laadbak |
| Brandstof | LPG |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Zwart |
| APK bij aflevering | Ja |
| Massa | 2493 kg |
| Vermogen motor (kW) | 295 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Cilinderinhoud | 5654 cc |
| Bekleding | Leder |
Dealernaam
Koenen Autobedrijf BV
Adres
Voltaweg 5
Postcode
6101XK
Plaats
Echt
| Merk | Dodge |
|---|---|
| Model | Ram Pick Up |
| Bouwjaar | 1 jan 2023 |
| Type | Pickup 5.7i V8 4x4 Aut. Limited LPG / PANO / LUCHTVERING / GRIJS KENTEK |
| Km. stand | 73404 km |
| Kenteken | VRX-17-V |
| Type auto | Bedrijfsauto |
| Carrosserie | Open laadbak |
| Brandstof | LPG |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Zwart |
| APK bij aflevering | Ja |
| Massa | 2493 kg |
| Vermogen motor (kW) | 295 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Cilinderinhoud | 5654 cc |
| Bekleding | Leder |
Dealernaam
Koenen Autobedrijf BV
Adres
Voltaweg 5
Postcode
6101XK
Plaats
Echt