Dodge Ram
Wide Body 5.7 V8 360 Camera 22 INCH
| Merk | Dodge |
|---|---|
| Model | Ram |
| Bouwjaar | 19 sep 2019 |
| Type | Wide Body 5.7 V8 360 Camera 22 INCH |
| Km. stand | 159600 km |
| Kenteken | V-012-ZZ |
| Type auto | Bedrijfsauto |
| Carrosserie | Overig |
| Brandstof | LPG |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Grijs |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 2708 kg |
| Vermogen motor (kW) | 296 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Uitstoot klasse | 6 |
| Cilinderinhoud | 5654 cc |
| Bekleding | Leder |
| CO2-emissie | 309 g/km |
Dealernaam
J.B. USA Cars B.V.
Adres
Energiestraat 5
Postcode
7917RB
Plaats
Geesbrug
| Merk | Dodge |
|---|---|
| Model | Ram |
| Bouwjaar | 19 sep 2019 |
| Type | Wide Body 5.7 V8 360 Camera 22 INCH |
| Km. stand | 159600 km |
| Kenteken | V-012-ZZ |
| Type auto | Bedrijfsauto |
| Carrosserie | Overig |
| Brandstof | LPG |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Grijs |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 2708 kg |
| Vermogen motor (kW) | 296 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Uitstoot klasse | 6 |
| Cilinderinhoud | 5654 cc |
| Bekleding | Leder |
| CO2-emissie | 309 g/km |
Dealernaam
J.B. USA Cars B.V.
Adres
Energiestraat 5
Postcode
7917RB
Plaats
Geesbrug