Cadillac LYRIQ
Sport 600e | AWD | Nieuw Binnen!
| Merk | Cadillac |
|---|---|
| Model | LYRIQ |
| Bouwjaar | 1 jan 2025 |
| Type | Sport 600e | AWD | Nieuw Binnen! |
| Km. stand | 8000 km |
| Kenteken | DU-SA-86 |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | SUV |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Zilver |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 2560 kg |
| Vermogen motor (kW) | 452 kW |
| Bekleding | Leder |
Dealernaam
DUSA Amsterdam
Adres
Keurenplein 9
Postcode
1069CD
Plaats
Amsterdam
| Merk | Cadillac |
|---|---|
| Model | LYRIQ |
| Bouwjaar | 1 jan 2025 |
| Type | Sport 600e | AWD | Nieuw Binnen! |
| Km. stand | 8000 km |
| Kenteken | DU-SA-86 |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | SUV |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Zilver |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 2560 kg |
| Vermogen motor (kW) | 452 kW |
| Bekleding | Leder |
Dealernaam
DUSA Amsterdam
Adres
Keurenplein 9
Postcode
1069CD
Plaats
Amsterdam