Cadillac ATS
Coupé 3.6 V-Series
| Merk | Cadillac |
|---|---|
| Model | ATS |
| Bouwjaar | 2 jan 2017 |
| Type | Coupé 3.6 V-Series |
| Km. stand | 50950 km |
| Kenteken | P-886-XV |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | Coupé |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Marge |
| Kleur | Wit |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1691 kg |
| Vermogen motor (kW) | 346 kW |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Gemiddeld verbruik | 11,4 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6 |
| Verbruik stad | 16,9 l/100km |
| Verbruik snelweg | 8,2 l/100km |
| Cilinderinhoud | 3564 cc |
| Bekleding | Leder |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 304 km/u |
| CO2-emissie | 260 g/km |
Dealernaam
Van den Hoven Exclusive Cars
Adres
Canadesestraat 8
Postcode
5171DV
Plaats
Kaatsheuvel
| Merk | Cadillac |
|---|---|
| Model | ATS |
| Bouwjaar | 2 jan 2017 |
| Type | Coupé 3.6 V-Series |
| Km. stand | 50950 km |
| Kenteken | P-886-XV |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | Coupé |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Marge |
| Kleur | Wit |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1691 kg |
| Vermogen motor (kW) | 346 kW |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Gemiddeld verbruik | 11,4 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6 |
| Verbruik stad | 16,9 l/100km |
| Verbruik snelweg | 8,2 l/100km |
| Cilinderinhoud | 3564 cc |
| Bekleding | Leder |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 304 km/u |
| CO2-emissie | 260 g/km |
Dealernaam
Van den Hoven Exclusive Cars
Adres
Canadesestraat 8
Postcode
5171DV
Plaats
Kaatsheuvel