030 - 267 99 93
whatsapp
Ga naar de inhoud
Ondernemers beoordelen ons gemiddeld met een
Toggle Nav Toggle Nav
030 - 267 99 93
whatsapp
Toggle Nav Sluiten
  • Aanbod
    • Alle auto's
    • Personenauto
    • Bedrijfsauto
    • Occasions
    • Elektrisch
    • Marge auto's
    • Motoren
  • Calculator
  • Keuzehulp
  • Financial lease
    • Wat is financial lease?
    • Voor ondernemers
    • Zzp lease
    • Starter lease
    • Occasion lease
    • Equipment lease
    • Motor leasen
    • Import lease
    • Elektrisch leasen
    • Goedkoop leasen
    • Voor het eerst leasen
  • Meer informatie
    • Hoe werkt financial lease?
    • Investeren en belastingvoordelen
    • Alle fiscale voordelen
    • Verschillende leasevormen
    • Auto kopen of leasen?
    • Btw of marge auto?
    • Waarom FinancialLease.nl?
    • Inruilen financial leaseauto
    • Reviews FinancialLease.nl
    • Veelgestelde vragen
    • Financial lease blog
  • Account
  • Direct eigenaar van de auto
  • Investeer in je eigen bedrijf
  • Veel fiscale voordelen
  • Home
  • Financial lease blog
  • CEO FinancialLease.nl genomineerd voor EY Entrepreneur of the Year Award 2022

CEO FinancialLease.nl genomineerd voor EY Entrepreneur of the Year Award 2022

14 jul 2022

AMSTERDAM - Juli 2022 Met trots kunnen we meedelen dat onze CEO Jurrien van Dijk, is genomineerd de EY Entrepreneur Of The Year Award 2022. In het Concertgebouw te Amsterdam maakten de bestuursleden EY en Van Lanschot Kempen de kandidaten voor dit jaar bekend. Er zijn vier verschillende awards te winnen: Jurriën van Dijk is genomineerd in de hoofdcategorie, en neemt het op tegen Marinka Nooteboom (Nooteboom Trailers B.V.), Sharon Hilgers (My Jewellery), en Arend Kuperus (JOZ B.V.). Van Dijk: “Ik ben onwijs trots op de nominatie voor mij als ondernemer, maar dat zou niet mogelijk zijn geweest zonder de dagelijkse inzet van het hele team van FinancialLease.nl en Financial Lease Partner. ”

In samenwerking met Van Lanschot Kempen is aan de 26e editie van deze prestigieuze prijs een grondige screening- en selectieprocedure voorafgegaan. Marita de Hair, EY Nederland Partner Assurance en EY Entrepreneur Of The Year Leader: “In deze bijzondere tijd na Corona zijn we vooral benieuwd naar ondernemersverhalen die hun onderneming in deze moeilijke periode hebben kunnen handhaven of zelfs laten groeien. Dit jaar hebben we uitstekende kandidaten die een geweldig verhaal hebben op gebied van duurzaamheid en social impact.”

Het EY Entrepreneur Of The Year programma wordt door advies en accountantsorganisatie EY wereldwijd in ruim zestig landen georganiseerd. In Nederland beleeft het programma dit jaar zijn 26e editie. Programmaleiders Marita de Hair en Erik de Heer selecteerden een groep unieke ondernemers die ook op maatschappelijk gebied en duurzaamheid het verschil maken. Ook dit jaar zijn alle ondernemers marktleidend in hun branche en onderscheiden ze zich door innovatie, visie, lef, financiële stabiliteit en veerkracht. Het programma is bedoeld om ondernemerschap nadrukkelijk in de spotlight te zetten, ondernemers aan te moedigen en te ondersteunen om het beste uit zichzelf, hun cliënten en hun medewerkers te halen. Op 12 oktober is de finale in Studio 21 in Hilversum.

Jurrien van Dijk Entrepreneur of the Year 2022 Netherlands - FinancialLease.nlJurrien van Dijk Entrepreneur of the Year 2022 Netherlands - FinancialLease.nl

Meer informatie over de nominatie en toelichting van het programma is te lezen op de website van EY.

Bekijk ook het persoonlijke profiel van Jurrien van Dijk.

Bekijk het profiel

Meer weten?

  • Financial lease
  • Blog
  • Lease calculator
  • Aanbod
  • Startende ondernemer

Ons aanbod

  • Volledig leaseaanbod
  • Aanbod bedrijfsauto's
  • Aanbod personenauto's
  • Aanbod occasions
  • Aanbod motoren
  • Equipment lease
  • Lease calculator
  • Keuzehulp

Over financial lease

  • Wat is financial lease?
  • Hoe werkt financial lease?
  • Auto kopen of leasen?
  • Veelgestelde vragen
  • Samenwerken als autobedrijf?

Meer informatie

  • Wie zijn wij
  • Vacatures
  • Reviews
  • FinancialLease.nl app
  • Financial lease blog
  • Schrijf je in voor de nieuwsbrief!
  • Contact
  • Sitemap

Openingstijden

  • Maandag t/m vrijdag 08:30 - 18:00
  • Zaterdag 10:00 - 17:00

Nog vragen?

030 - 267 99 93
31 6 25 120 820
info@financiallease.nl
Instagram Facebook Linkedin Youtube
Bisonspoor 3002-A301
3605LT Maarssen

© 2026 FinancialLease.nl | Disclaimer | Cookies | Privacy