Audi S5
Cabriolet 3.0 TFSI S5 quattro Pro Line Plus
| Merk | Audi |
|---|---|
| Model | S5 |
| Bouwjaar | 4 mei 2017 |
| Type | Cabriolet 3.0 TFSI S5 quattro Pro Line Plus |
| Km. stand | 103005 km |
| Kenteken | R-993-TT |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | Cabriolet |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Marge |
| Kleur | Grijs |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1815 kg |
| Vermogen motor (kW) | 260 kW |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Gemiddeld verbruik | 7,8 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6 |
| Verbruik stad | 10,3 l/100km |
| Verbruik snelweg | 6,4 l/100km |
| Cilinderinhoud | 2995 cc |
| Bekleding | Leder |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 250 km/u |
| CO2-emissie | 177 g/km |
Dealernaam
Vlastuin Auto's
Adres
Holleweg 20
Postcode
3925LW
Plaats
Scherpenzeel Gld
| Merk | Audi |
|---|---|
| Model | S5 |
| Bouwjaar | 4 mei 2017 |
| Type | Cabriolet 3.0 TFSI S5 quattro Pro Line Plus |
| Km. stand | 103005 km |
| Kenteken | R-993-TT |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | Cabriolet |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Marge |
| Kleur | Grijs |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1815 kg |
| Vermogen motor (kW) | 260 kW |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Gemiddeld verbruik | 7,8 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6 |
| Verbruik stad | 10,3 l/100km |
| Verbruik snelweg | 6,4 l/100km |
| Cilinderinhoud | 2995 cc |
| Bekleding | Leder |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 250 km/u |
| CO2-emissie | 177 g/km |
Dealernaam
Vlastuin Auto's
Adres
Holleweg 20
Postcode
3925LW
Plaats
Scherpenzeel Gld