Audi S4
Avant 3.0 TFSI S4 quattro
| Merk | Audi |
|---|---|
| Model | S4 |
| Bouwjaar | 1 aug 2018 |
| Type | Avant 3.0 TFSI S4 quattro |
| Km. stand | 113837 km |
| Kenteken | Onbekend |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | Stationwagon |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Marge |
| Kleur | Zwart |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1675 kg |
| Vermogen motor (kW) | 260 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Gemiddeld verbruik | 7,5 l/100km |
| Cilinderinhoud | 2995 cc |
| Bekleding | Half leder / alcantara |
| Topsnelheid | 250 km/u |
Dealernaam
Autofirst van Gastel
Adres
Half Elfje 18
Postcode
5711ES
Plaats
Someren
| Merk | Audi |
|---|---|
| Model | S4 |
| Bouwjaar | 1 aug 2018 |
| Type | Avant 3.0 TFSI S4 quattro |
| Km. stand | 113837 km |
| Kenteken | Onbekend |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | Stationwagon |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Marge |
| Kleur | Zwart |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1675 kg |
| Vermogen motor (kW) | 260 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Gemiddeld verbruik | 7,5 l/100km |
| Cilinderinhoud | 2995 cc |
| Bekleding | Half leder / alcantara |
| Topsnelheid | 250 km/u |
Dealernaam
Autofirst van Gastel
Adres
Half Elfje 18
Postcode
5711ES
Plaats
Someren