Aston Martin V8 Vantage
4.0 Coupe 25MY
| Merk | Aston Martin |
|---|---|
| Model | V8 Vantage |
| Bouwjaar | 1 jan 2025 |
| Type | 4.0 Coupe 25MY |
| Km. stand | 3100 km |
| Kenteken | Onbekend |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | Coupé |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Blauw |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1570 kg |
| Vermogen motor (kW) | 488 kW |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Gemiddeld verbruik | 10,3 l/100km |
| Verbruik stad | 14,2 l/100km |
| Verbruik snelweg | 8,0 l/100km |
| Cilinderinhoud | 3982 cc |
| Bekleding | Alcantara |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 325 km/u |
Dealernaam
Klaas & Terlouw
Adres
Vonderweg 33
Postcode
7468DC
Plaats
Enter
| Merk | Aston Martin |
|---|---|
| Model | V8 Vantage |
| Bouwjaar | 1 jan 2025 |
| Type | 4.0 Coupe 25MY |
| Km. stand | 3100 km |
| Kenteken | Onbekend |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | Coupé |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Blauw |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1570 kg |
| Vermogen motor (kW) | 488 kW |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Gemiddeld verbruik | 10,3 l/100km |
| Verbruik stad | 14,2 l/100km |
| Verbruik snelweg | 8,0 l/100km |
| Cilinderinhoud | 3982 cc |
| Bekleding | Alcantara |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 325 km/u |
Dealernaam
Klaas & Terlouw
Adres
Vonderweg 33
Postcode
7468DC
Plaats
Enter