Alfa Romeo Tonale
1.5T Hybrid Sprint
| Bouwjaar | 31 okt 2023 |
|---|---|
| Type | 1.5T Hybrid Sprint |
| Km. stand | 34342 km |
| Kenteken | X-508-GB |
| Massa | 1500 kg |
| Vermogen motor (kW) | 96 kW |
| Uitstoot klasse | 6d-TEMP |
| Cilinderinhoud | 1469 cc |
| Bekleding | Stof |
| Topsnelheid | 195 km/u |
| CO2-emissie | 134 g/km |
Dealernaam
Van Mossel Fiat/Jeep/Alfa Romeo Tilburg
Adres
Kraaivenstraat 20
Postcode
5048AB
Plaats
Tilburg
| Bouwjaar | 31 okt 2023 |
|---|---|
| Type | 1.5T Hybrid Sprint |
| Km. stand | 34342 km |
| Kenteken | X-508-GB |
| Massa | 1500 kg |
| Vermogen motor (kW) | 96 kW |
| Uitstoot klasse | 6d-TEMP |
| Cilinderinhoud | 1469 cc |
| Bekleding | Stof |
| Topsnelheid | 195 km/u |
| CO2-emissie | 134 g/km |
Dealernaam
Van Mossel Fiat/Jeep/Alfa Romeo Tilburg
Adres
Kraaivenstraat 20
Postcode
5048AB
Plaats
Tilburg