Alfa Romeo Giulia
2.0T Super 200 PK Aut. Pano Keyless Half/Leder Xenon 19''
| Merk | Alfa Romeo |
|---|---|
| Model | Giulia |
| Bouwjaar | 29 nov 2016 |
| Type | 2.0T Super 200 PK Aut. Pano Keyless Half/Leder Xenon 19'' |
| Km. stand | 159987 km |
| Kenteken | KBB-26-T |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | Sedan |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Marge |
| Kleur | Wit |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1404 kg |
| Vermogen motor (kW) | 147 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Gemiddeld verbruik | 6,0 l/100km |
| Cilinderinhoud | 1995 cc |
| Bekleding | Half leder / stof |
| Topsnelheid | 235 km/u |
Dealernaam
Auto's 't Harde
Adres
Koekoeksweg 7
Postcode
8084GN
Plaats
't Harde
| Merk | Alfa Romeo |
|---|---|
| Model | Giulia |
| Bouwjaar | 29 nov 2016 |
| Type | 2.0T Super 200 PK Aut. Pano Keyless Half/Leder Xenon 19'' |
| Km. stand | 159987 km |
| Kenteken | KBB-26-T |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | Sedan |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Marge |
| Kleur | Wit |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1404 kg |
| Vermogen motor (kW) | 147 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Gemiddeld verbruik | 6,0 l/100km |
| Cilinderinhoud | 1995 cc |
| Bekleding | Half leder / stof |
| Topsnelheid | 235 km/u |
Dealernaam
Auto's 't Harde
Adres
Koekoeksweg 7
Postcode
8084GN
Plaats
't Harde