Audi RS7
Sportback 4.0 TFSI V8 Quattro 600PK | ACC | Keramisch | B&O Adv.
| Merk | Audi |
|---|---|
| Model | RS7 |
| Bouwjaar | 29 jan 2020 |
| Type | Sportback 4.0 TFSI V8 Quattro 600PK | ACC | Keramisch | B&O Adv. |
| Km. stand | 69874 km |
| Kenteken | Onbekend |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | Hatchback |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Marge |
| Kleur | Grijs |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 2040 kg |
| Vermogen motor (kW) | 441 kW |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Gemiddeld verbruik | 12,0 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6 |
| Cilinderinhoud | 3996 cc |
| Bekleding | Leder |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 250 km/u |
| CO2-emissie | 287 g/km |
Dealernaam
Den Engelsen Exclusive B.V.
Adres
Mastbos 40
Postcode
5531MX
Plaats
Bladel
| Merk | Audi |
|---|---|
| Model | RS7 |
| Bouwjaar | 29 jan 2020 |
| Type | Sportback 4.0 TFSI V8 Quattro 600PK | ACC | Keramisch | B&O Adv. |
| Km. stand | 69874 km |
| Kenteken | Onbekend |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | Hatchback |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Marge |
| Kleur | Grijs |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 2040 kg |
| Vermogen motor (kW) | 441 kW |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Gemiddeld verbruik | 12,0 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6 |
| Cilinderinhoud | 3996 cc |
| Bekleding | Leder |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 250 km/u |
| CO2-emissie | 287 g/km |
Dealernaam
Den Engelsen Exclusive B.V.
Adres
Mastbos 40
Postcode
5531MX
Plaats
Bladel